Українська література » Наука, Освіта » “Культурна революція” в Україні, або Управління деградацією - Микола Іванович Сенченко

“Культурна революція” в Україні, або Управління деградацією - Микола Іванович Сенченко

Читаємо онлайн “Культурна революція” в Україні, або Управління деградацією - Микола Іванович Сенченко
не має права привласнювати власність іншої.

Таємні товариства, на які посилається прем’єр-міністр Великої Британії, хочуть “змінити володіння землею”, тобто “власність на землю”, отже, знищити приватну власність. Оскільки церква стоїть на їхньому шляху, то саме її й треба знищити передусім.

Засновник ордену ілюмінатів А. Вейсгаупт писав: “Згубний вплив власності, який посилюється, було оголошено нездоланною перепоною на шляху до щастя будь-якої нації, основні закони якої створювалися для накопичення й захисту власності”[89].

Ідеолог комуністів К. Маркс також вимагав знищення приватної власності.

А гуманісти вважають, що людина не має права на володіння власністю. У чотирнадцятому принципі Гуманістичного маніфесту ІІ проголошено: “Гуманісти твердо переконані, що існуюче суспільство, налаштоване на отримання прибутків, виявилося неспроможним і що потрібні ґрунтовні зміни в методах, контролі та мотивах. Має бути встановлено порядок кооперативного усуспільнення, щоб забезпечити рівний розподіл засобів існування”.

“Порядок кооперативного усуспільнення” передбачає, що уряд відбирає у тих, хто має, і віддає тим, у кого є потреби. Саме цей принцип сповідував Маркс.

У США атака на приватну власність відбувається дуже тонко: ті, хто бере в ній участь, не заявляють про свою мету відкрито. Вони приховують свої цілі, прикриваючись іншими, але кінцевий результат буде таким самим: знищення права власності.

Найпотужнішою зброєю в цій боротьбі є урядове обкладання податком. За зростання податків можливості населення щодо придбання власності зменшуються.

Ще один ефективний засіб, який успішно використовують для руйнування приватної власності, — інфляція. Це той інструмент, який постійно “забирає” зростаючий відсоток від заробітку працюючих. Інфляція — збільшення кількості грошей в обігу внаслідок зростання рівня цін. Дефляція — зменшення грошової маси, що має своїм наслідком зниження цін. Інфляцією і дефляцією, фінансовим циклом керують ті, хто забезпечує контроль за грошовою масою — Федеральна резервна система США, яка з 1913 р. знаходиться в руках приватних банкірів. За допомогою фінансового циклу можна вилучити приватну власність в одних і передати її іншим. А фінансисти, що контролюють Федеральну резервну систему, визначають час інфляції чи дефляції й у такий спосіб отримують величезні прибутки.

Тому інфляцію можна використовувати як метод, що дає можливість забрати в окремих людей їхню власність, не повідомляючи їх про це. А банкіри, спроможні спричинити інфляцію, можуть і запобігти її. Тобто Федеральна резервна система має здатність регулювати фінансові цикли (спричиняти інфляцію чи дефляцію) для знищення права людей на володіння власністю.

Оскільки еквівалентом грошової маси в Україні є долар, Федеральна резервна система може керувати фінансовими циклами і в нашій країні. То про яку незалежність України може йти мова?

Слід також зазначити, що переважна більшість не лише українців, а й американців не розуміють грабіжницької суті фінансових циклів.

Тому пограбування народів триває. І дане Богом людям невід’ємне право на приватну власніть поступово знищується.

Наступ на націоналізм

Згідно з Біблією падший Люцифер крім усього іншого, ще й “ослабив нації”. Концепція національних кордонів належить Богу-Творцю. В Біблії про це сказано у книзі “Діяння” 17:24, 26: “Бог, який створив світ і все, що в ньому... визначив межі їх існування”.

Отже, якщо творцем національних кордонів є сам Бог, ті, хто має намір скинути Творця, зацікавлені у знищенні націй світу. Саме це й відбувається. Професор Джон Робінсон, який розвінчував масонський орден ілюмінатів, писав, що всередині цього таємного товариства “...патріотизм і лояльність називають забобонами обмежених...”[90].

Формуванню таких поглядів сприяв засновник товариства А. Вейсгаупт, який вірив у руйнування націй. “З появою націй і народів, — писав він, — світ перестав бути єдиною сім’єю... Націоналізм посів місце любові серед людей...”[91].

Вейсгаупт запропонував розв’язання цієї проблеми у такий спосіб: “Ослабте патріотизм, тоді люди навчаться знову пізнавати одне одного... і розширяться союзні зв’язки. Нації зникнуть з лиця землі”[92].

Приблизно через 70 років комуністи приєдналися до тих, хто прагнув зруйнувати національні кордони. К. Маркс писав у Маніфесті Комуністичної партії: “Комуністам продовжують докоряти за прагнення знищити країни і нації”.

Гуманісти також віддали свій голос за знищення націоналізму. Дванадцятий принцип Гуманістичного маніфесту II проголошує: “Ми жалкуємо, що людство розділене на націоналістичній основі... найкращий вибір — це подолання обмеження національного суверенітету й рух до побудови світового суспільства, репрезентованого всіма частинами сім’ї людства. Таким чином, ми прагнемо до розвитку всесвітнього закону й всесвітнього порядку на основі транснаціонального федерального уряду”[93].

Масон 33-го ступеня посвячення Менлі Холл стверджував, що поділяє турботу Маркса і Вейсгаупта і висловлює надію на те, що в недалекому майбутньому національні кордони зникнуть. Він зазначав: “Патріотизм — це підкреслення зарозумілості тих, хто є членом племені чи нації. Патріотизм, який тривалий час вважався диброчинністю, водночас є досить згубним явищем”[94].

Деякі сучасні геополітики також висловлюються за усунення національних кордонів. Радник колишнього президента США Дж. Картера з національної безпеки Збігнєв Бжезинський у книзі “Між двох віків” у розділі “Міжнародні плани” пише: “Цілком очевидно, що... вигадка про національну незалежність... більше несумісна з реальністю”.

Масон Холл повідомляє своїм читачам, що майбутнє держав-націй безрадісне. Наближається день, коли вони стануть уламками минулого: “Ми наближаємося до благороднішої ери, коли не буде націй; коли

Відгуки про книгу “Культурна революція” в Україні, або Управління деградацією - Микола Іванович Сенченко (0)
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail: