Українська література » Фантастика » День опричника - Володимир Георгійович Сорокін

День опричника - Володимир Георгійович Сорокін

Читаємо онлайн День опричника - Володимир Георгійович Сорокін
class="p">7

Ми засувку перекрили — / Як звелів нам Государ. / Ну а недруги вирішили / Газ у нас смоктати, як у старі часи. / Ми їм «ні!» сказали разом, / Насторожили пильне око — / Насмоктався російського газу / Дармоїд «Європа-газ». / Та не вгамуються кіберпанки / Із змерзлої сторони — / Розгалуження, як поганки, / Виростають біля Стіни. / Нахабнішають щоразу… / Та затямте — можем ми / Вам піддати такого газу — / Задихнетеся зразу ви! (Рос.)

8

«Настав мій час!» (Рос.)

9

Лежали на нарах два рила — / Про минуле зітхали друзі. / Один був на прізвисько Бацила, / Другий був на прізвисько Чума (рос.).

10

I ось вся округа завила — / Дізналась про них Колима. / В сніги відірвав ся Бацила, / В мохи повернувся Чума… (Рос.)

11

Де пара граф — там і параграф! / Де правий суд — там і неправда! /1 не «пора, брате», а «пора брати», / Як ти по праву не виправданий! (Рос.)

12

Держава (кит.).

13

Як ти бігав, рухливий, веселий, / Як бентежив ліси та поля, / Як ходив на Рублівці до школи, / Шепотів як: «О, рідна земле!», / Як хотів бути чесним, стійким ти, / Як навчався свободі в птахів, / Яку відповідях був швидким і метким, / Як за коси ти смикав дівчат, / Як спортивним ти ріс і упертим, / Як хотів все найшвидше дізнатись, / Як любив свою тиху матусю, / Як виходив отця проводжати, / Як з хортами гасав по лугах, / Як уперше гербарій зібрав, / Як узимку хурделицю слухав, / Як весною взяв яхти штурвал, / Як робив ти повітряних зміїв, / Як навчався водить вертоліт, / Як скакав на Абреку слухнянім, / Як з отцем підіймав ти літак, / Як ти мову китайську засвоїв, / Як писав ієрогліф «гоцзя», / Як до тиру ти бігав уранці, / Як пірнав, не шкодуючи сил, / Как Росія в тобі відгукнулась, / Як прокинувся рідний твій край, / Як Природа з тобою старалась, /1 як час твій раптово настав… (Рос.)

14

«Мені однаково — страждати чи втішатись» (рос.).

15

Дівчина (кит.).

16

Злочин! (Ки т.)

17

Мудак (кит.).

18

Гунян — дівиця (кит.).

19

Хуй на рило! (Кит.)

20

бух бах бох — / ось вам Бог. / бих бух бах — / ось вам Бах. / піф паф пах — / ось вам Пах. /1 цього досить (рос.).

21

Зирк, дійшла Лисиця світ Патрикеївна, охтиш чи, ох, / До кремлівської до псарні присадкуватої, охтиш мені ох… / Із могутніх із колод складеної, охтиш чи. / Усі віконця на псарні манюсінькі, охтиш чи. / Усі ґратами міцними закриті, охтиш чи. / Двері всі там товсті-дубові, охтиш чи! / Усі замками пудовими замкнуті, любонька-голубонька моя… (Рос.)

22

А і як замки ті відімкнути-відкрити, мамечино моя? / Як ті двері дубові відімкнути-розчинити, бабечино моя? / Як у віконця ті пролізти-проповзти, засічино моя? / Як той зруб підрити-підкопати, овечино моя? (Рос.)

23

А й відхаркує Лисиця світ Патрикеївна, охтиш чи, / Золотий ключик та й із себе вибльовує, охтиш чи, / Відмикає ним замок пудовий із чорного заліза, охтиш чи, / Відчиняє двері дубові, охтиш чи мені ох, / Та й увіходить-пробирається до псарні до кремлівської, / До псів міцно сплячих, що в темряві лежать… (Рос.)

24

До псів, до псів, до псів! (Рос.)

25

До псів міцно сплячих, уві сні лежачих… / До псів пещених, добре відгодованих. / До псів худих, до псів молодих. / Скубе їх блядським скубанням! / Скубання їм робить, охтиш чи ох… / Ох, скубання робить паскудне… (Рос.)

26

Як прокинулися пси, охтиш чи, / Як оговталися пси, охтиш чи… (Рос.)

27

Як накинулись на Лисицю на Патрикеївну! / Як почали їть її в псарні тій! / У гівні собачому! / У кутку в смердючому! / А вона задоволена! / Ви ще піддайте! / Гарячіше та частіше! / Багато мені не буде! / Усіх вас заспокою! / Я на все готова! / Сорому не маю! / Усі мої пси! / Усі мої пси! / Усі мої пси! (Рос.)

28

Усі мої пси! (Рос.)

29

Туманом залиті поля, / Березу поранено. / Чорніє гола земля — / Весна не рання. / Березі розкровили бік — / Сокира щерблена. / По лезу стікає сік / Кличе до заутрені (рос.).

30

«Гоцзе» (Державний кордон) — китайська 4-D гра, що стала популярною в Новій Росії після славнозвісних подій листопада 2027 року.

31

Меч (кит.).

32

Розумниця (кит.).

33

Чудово (кит.).

34

Дурень! (Кит.)

35

Да будь я хоть негром преклонных годов, и то без унынья и лени, я русский бы выучил только за то, что им разговаривал Ленин (Хай буду я негром похилого віку, і то без зневіри і ліні, російську б я вивчив тільки за те, що нею говорив Ленін — рос.).

36

Хай буду євреєм похилого віку, /І то — без зневіри і гіркоти, / Німецьку б я вивчив тільки за те, / Що нею говорив Гітлер (рос., нім.).

37

Ти вдар-но мене / Товстою палицею по спині! / Палиця знатна! / Спина ватна! (Рос.)

38

Спілка імені Михаїла Архангела.

39

Заступництво (кит.).

40

Ай, чучу, ай, чучу! / Я горох молочу / На зло Європі / На опричній жопі! / Буде жопа біла / На великі діла! / Жопу салом змажем, / Європі покажем! (Рос.)

41

Осінь, осінь, палять кораблі-і-і-і… (Рос.)

42

А в ці дні на відстані / За давньою кам’яною стіною / Живе не людина — діяння: / Вчинок завбільшки з кулю земну. / Доля дала йому уділом / Минулого прогалину. / Він — те, що снилось найсміливішим, / Але до нього ніхто не наважувався. / Та він

Відгуки про книгу День опричника - Володимир Георгійович Сорокін (0)
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail: