Засадничі міфи ізраїльської політики - Роже Гароді
Джерело: Німецькі злочини в Польщі. Варшава, 1946, т.1, с.37.
З 1942 по 1944 рік з 39 таборів-супутників Освенціма 31 використовував ув'язнених як робочу сила, 19 з них у більшості жидів, 25 січня 1942 року Гіммлер послав наступну директиву генеральному інспекторові концтаборів:
"Підготуйтеся прийняти 100000 жидів… У найближчі тижні концтаборам будуть доручені важливі економічні завдання".
Джерело: No.020 і далі.
У травні 1944 року Гітлер наказав використовувати 200000 жидів у якості робітників відповідно до будівельної програми Ягера та у рамках організації Тодта.
18 листопада 1943 року по СС був відданий наказ про видачу премій ув'язненим-жидам, що відзначилися в праці.
Джерело: Центр Музею Освенціму, 6-1962, с.78.
Таким чином, мова йде не про щось "божевільне або химерне", а навпаки, про невмолимий реалізм. Але насамперед це надає додаткові аргументи щоб поставити під сумнів тези прихильників "теорії знищення".
б) СвідченняНа Освенцімському процесі, що проходив у Франкфурті з 20 грудня 1963 року по 20 серпня 1965 року у величезному театрі, як і належить політичної операції, перетвореної у великий спектакль, юридична мізансцена не змогла обійтися без того, що в обґрунтуванні свого вироку суд змушений був визнати, наскільки незначні матеріали він мав у своєму розпорядженні для цієї мети:
"Суду бракувало майже всіх джерел інформації, які зазвичай використовуються в карному процесі для вірного відтворення фактів у тому вигляді, у якому вони реально відбувалися в момент вбивства. Бракувало трупів жертв, звітів про розкриття, висновків експертів про причину смерті; бракувало слідів, залишених винними, знарядь злочину і т. д… перевірка свідчень була можливою лише в рідкісних випадках".
Джерело: стор. 109 обґрунтування вироку.
Знаряддям злочину, відповідно до обвинувачення, були "газові камери". І це від них судді не знайшли аніяких слідів!
Їм, безсумнівно, було удосталь "загальновідомого факту" — майже так за часів полювання на відьом ніхто не насмілювався ставити під сумнів їх "злягання з дияволом", не ризикуючи самому піти на вогнище.
Один з юристів, посланих американцями в Дахау, що став американським табором і центром "суду над військовими злочинцями", Стівен Пінтер писав:
"Я жив у Дахау протягом 17 місяців після війни як військовий суддя США - і я можу засвідчити, що в Дахау не було газових камер. Те, що показують відвідувачам і невірно називають газовою камерою, насправді - пічка крематорію. Ніяких газових камер не було й в інших концтаборах у Німеччині. Говорять, була газова камера в Освенцімі, але Освенцім перебував у російській зоні, і росіяни не дозволили нам його відвідати… Використовувався також старий пропагандистський міф, відповідно до якого були вбиті мільйони жидів. Я можу затверджувати, провівши 6 років після війни в Німеччині та в Австрії, що було вбито багато жидів, але, зрозуміло, менше мільйона, і я думаю, що є найбільш кваліфікованим фахівцем, щоб судити про це".
Джерело: лист Пінтера в католицькому щотижневику "Аур Санді Візітері", 14 червня 1959 року.
За відсутності письмових доказів і бездоганних документів, Нюрнберзький трибунал змушений був, як всі наступні романісти та постановники фільмів, ґрунтуватися на "свідченнях".
Уцілілі, що буди викликані як свідки і засвідчили існування "газових камер", робили це не на підставі того, що самі бачили: вони лише "чули, що про це говорили".
Типовий приклад — доктор Бенедикт Каутський, що успадкував від свого батька керівництво австрійською соціал-демократичною партією.
Заявивши, що в Освенцімі ніхто не виживав більше трьох місяців (хоча сам він перебував там три роки), він написав у своїй книзі "Диявол і проклятий", опублікованої у Швейцарії в 1946 році, із приводу "газових камер":
"Я сам їх не бачив, але про їх існування мені казали багато людей, яким можна вірити".
Багато з показань вважаються основними, зокрема, показання Рудольфа Хесса, Заукеля та Нізлі ("лікаря з Освенціма").
Головним свідком для "доказу" тези переможців, що вирядилися у тоги суддів, був колишній комендант Освенціма Рудольф Хесс.
Показання, які він дав після арешту та у Нюрнберзі відповідали тому, що трибунал очікував від нього.
От заява, зроблена під присягою та підписана Рудольфом Хессом 5 квітня 1946 року:
"Я був комендантом Освенціма до 1 грудня 1943 року і за моєю оцінкою мінімум 2500000 жертв були знищені в газових камерах та крематоріях і ще мінімум півмільйона загинули від голоду та хвороб, таким чином загальне число — близько 3 мільйонів. "Остаточне вирішення" жидівського питання означало знищення всіх європейських жидів. Я одержав наказ підготувати знищення в Освенцімі в червні 1941 року. У цей час у Генерал-губернаторстві вже існували ще три табори знищення: Бельзен, Треблінка, Вользек".
Не можна уявити собі більш повного підтвердження тих тез, які засоби масової інформації вульгаризують уже півстоліття.
Однак у цьому тексті вже містяться три явних протиріччя з істиною:
1) Цифру 3 мільйони загиблих в Освенцімі, необхідну для виправдання загального числа жидівських жертв (6 мільйонів), офіційну цифру, оголошену на початку Нюрнберзького процесу й таку що не перестає залишатися лейтмотивом офіційної історії і засобів масової інформації і опісля, варто було б зменшити мінімум на 2/3, доказом чому служить