Тайммен - Зиненко Дмитро
Браття, через ваші міжусобиці ворогу вас легше подолати. Можливо, це споконвічна проблема нашого народу— не знаходити спільну мову, але зараз лише від вашої співпраці залежить доля цілої країни. Не потрібно підтримки жодної з держав, ми в силах самостійно все зробити!
Промовляючи ці слова… Тайм навіть гіпнозисом почав впливати на цих видатних діячів і заодно на фізіологічному рівні, щоб їх мозок працював на пошук компромісів, а не розбрат; указав правильний шлях розвитку; уселив подумки їм віру в те, що їм все вдасться і що йому можна вірити, ніби старому знайомому. І це дало свої плоди.
Далі наш герой розподілився на три частини. Сам залишився в боротьбі зі Сходу з більшовиками, другий — з заходу від поляків, третій — від білогвардійців і Антанти. План дій був уже виробленим: він телепортовував провіант і зброю від ворога до своїх. Найпростіщим було придушити білогвардійців, бо вони встигли до того, як встигла набратися добровольча армія. Далі здалися поляки, а от з "псевдослов'янами" боротьба не вчухала. Проте, як тільки Тайм встановив захисну лінію, то боротьба зійшла нанівець.
Далі чекала схожа подорож, аналогічна, за двома критеріями.
Перший — це боротьба з більшовиками, а другий — проти білогвардійців.
Уже з кінця липня 1917 більшовики планували захопити Україну, проте коли повстання в Києві не вдалося, то вони 17 грудня оголосили ультиматум Центральній Раді. У ньому вони звинувачували їх в дезорганізації фронту, розброєнні більшовицьких частин в Україні, не прийнятті радянської влади. Якщо вони б не виконали ці вимоги протягом 48 годин, то вважали б, що ЦР в стані війни з ними.
Представник ЦР Винниченко відхилив ці вимоги. Потім на першому Всеукраїнському з'їзді Рад у Києві більшість делегатів висловили підтримку Центральній Раді, тим самим не виправдали сподівання комуністів. Тому більшовики в меншості покинули Київ і провели альтернативний з'їзд в Харкові, де проголосили встановлення радянської влади в нашій країні і створили відповідні органи влади.
Далі відбулося дежавю. Російська більшовицька влада визнала події в Харкові правомочними і прислала військову допомогу в кількості близько 60 тисяч, тим самим нав'язавши громадянську війну. Отже, треба було вибрати хронологічну точку, з якої можна було все це попередити і змінити на свій лад, по максимуму зменшивши кількість жертв. Найперше і найпростіше було використання недавнього плану. Але це було надто просто, тому Тайм телепортувався в тіло Грушевського, тому що він був головою Центральної Ради.Коли делегати обговорювали ультиматум Раднаркому Центральній Раді і засуджували його, до речі, ініціатором цього заїзду були більшовицькі органи, вирішив виступити наш герой, будучи в тілі голови Центральної ради:
— Шановні делегати! Не у своє виправдання, я хочу донести до вас ці слова. Я не за чутками знаю історію наших відносин з Російською імперією і те, що там при зміні влади щось змінилося, я мало цьому вірю. Ми з вами розпочали боротьбу за свою незалежність, тому тут і сьогодні ми маємо відокремити всіх тих, хто пов'язаний з теперішньою владою в Петрограді.Скажемо ні більшовикам, ми не дозволимо бути більше ні під чиїм гнітом, будуємо своє.
Як тільки натовп почав гучними оплесками підтримувати сказані слова, комуністи непомітно почали тікати з залу. Проте Тайм перед цим гіпнозисом скерував Скоропадському, щоб той доручив своєму війську затримати більшовиків як можливих учасників заколоту проти влади. Наступного дня Винниченко надіслав Раднаркому телеграму: "...ми ваші вимоги не приймаємо ...ваші прибічники арештовані...ми збудуємо нову незалежну державу, відокремлену від вашого впливу ".
Раднарком, убачаючи в цьому ущільнення прав представництва своїх представників в Центральній Раді, вислав їм телеграму з аналогічним текстом та встановив новий ультиматум про звільнення своїх делегатів, самоуправство з боку Центральної Ради ,та дав термін 48 годин і аналогічну умову у разі невиконання умов та також оголошення війни в противному разі. Тайммен, який контролював всю цю ситуацію, міг би просто повернутися назад в часі, тому він просто телепортував всіх цих делегатів вночі до Петрограда з в'язниці.
На ранок обом сторонам було незрозуміло нічого. ЦР телеграфувала, що їх представники безслідно зникли, Раднарком мовчав, щоб не виставити себе дурнями, бо за їхньою версією, вони не зрозумілим для них чином опинилися в Петрограді. Та все ж вони не залишили це просто так. Але Тайм вчасно поставив захисну лінію на кордоні і варіант з сепаратисьтськими республіками, перетнувши зі збройними формуваннями, кордон зазнав краху. Також лінія не пропускала вороже налаштованих людей. Щоб ще більше накапостити більшовикам, повернувся на декілька місяців назад до славнозвісного Жовтневого перевороту.
Узявши до уваги те, що, наче Робін Гуди грабували багатих, влаштовуючи безлад, а потім продавали картини, скульптури та інші предмети мистецтва закордон, Тайммен почав діяти. Починаючи з жовтня, він ці всі реліквії телепортовував у Київ у катакомби Києво-Печерської лаври, особливий акцент робив на іконах. Звичайно, він розділився, щоб все встигати і, звичайно, відправляв в найбільш спокійний час — вночі. Коли залишалися лічені дні, нашому герою прийшла думка. Головна цінність знаходиться в секретних архівах, в оригіналах документів, які доводять, що саме Україна — спадкоємиця Київської Русі.Довелося довго працювати гіпнозисом, що знайти думки таємних спілок і місця, де зберігаються ці артефакти, але все ж це вдалося. Більшовики захопили Петроград і в агонії лише через декілька місяців зрозуміли, що наповнення їх трофею виявилося пустим....
Частина 23
Сенс боротьби
Кожна вдала перемога— це ще один крок до кінцевої мети. Після чергового успіху
Тайм медитував для пошуку подальшого шляху, і в процесі в його свідость потрапила Альтима:
— Вітаю, ти успішно пройшов ще одне століття. Ми не хотіли пропустити деякі події, але графік хронології немає поки що деформації.
— Можна питання?
— Випереджаючи його, відповім, що основна причина такого твого руху в часі це невігластво "великих вчених" Балалайкіна і Матрьошкіної. Вони вирішили "усовєршенствовать" вкрадений прилад віртуальної реальності. Славнозвісним "методом тика" вони встановили віртуальну реальність на систему Андроїд 2.0 і чисто випадково надали реальності, яку самі ж і недосконало створили якість недосконалості хронології. Це означає, що їх недосконала реальність роз'єднала хронологію реальності. Ось чому ти і йдеш з майбутнього в минуле. Логічніше б було навпаки, але хто знає, яке скривлення графіку може тоді відбутися і як ця "хвиля вплине на майбутнє. Далі ще цікавіше. Пам'ятай — усе у твоїх руках.
Медитування допомогло знайти нові цілі. Найпершою думкою був 1876 рік — Емський указ про витіснення української мови з культурної сфери, заборонення публічних виступів і обмеження її лише побутовим вжитком. Проте проаналізувавши наслідки цього указу і те, що українські автори через цю заборону почали видавати свої твори в Галичині, яка була в той час під Австро — Угорською імперією, Тайм вирішив не обирати цю дату, бо завдяки цьому навпаки українофільські сили об'єднувалися.
Треба було рухатися далі. Пошук привів в 1863 рік. Валуєвський циркуляр, виданий міністром внутрішніх справ Петром Валуєвим про заборону друку українською мовою. Варіантів було небагато, але логічний висновок привів до того, що ця людина явно була в якійсь таємній спілці. Потрібно було просто застати таємне зібрання цієї спілки і знищити їх усіх. Використавши гіпнозис, Тайм дізнався де і коли відбулося зібрання, воно було якраз напередодні підписання циркуляру.
— Господа, малоросси снова начинают борьбу, это может быть опасно, для существования нашей империи и её целостности. В прошлом веке нами было создан максимум для ущемления их прав, но они все равно не сдаются, нужно...
Тайм, слухаючи цю бридоту, не захотів чекати і, телепортувавши з архівів цієї спілки всі документи, які свідчили про їхні фальсифікаційні і свідомі зміни в історії, замінував всі виходи лазерною ядерною вибухівкою. Вона мала на меті по максимуму знищити недругів. В основі вибухівки, яку Тайм телепортував з свого часу, лежав принцип точного знешкодження всього в радіусі одного міста, одним точним лазерним променем. Якщо використовуючи інші бомби, залишається хоч щось, то після використання цієї — не залишається абсолютно нічого. Особливістю її є те, що промінь дії лазеря можна редагувати від однієї будівлі до цілого материка, а то і світу. Наш герой виставив найменший діапазон дії. Ще одним плюсом було, що вибухівка знищувала все, що знаходиться на поверхні землі, не зачіпаючи при цьому саму поверхню. Справу було зроблено. Але щоб не допустити нових законів, що обмежували б українську мову, Тайм придумав зробити те, що було зроблено в 1905 році. Мова йде про доповідь Імперської Санкт-Петербурзької академії наук урядові, яку вона згодом надіслала про те, що українська мова є самостійною, мовою.
Наш герой переграв ці події, гіпнозисом вплинувши на академію наук оприлюднити цю доповідь на 43 роки раніше.
Далі маховик подій міг розгорнутися дуже несподіваним способом, і був ризик відторгнення Альтимою. Та все ж Тайммен спробував. Річ от в чому. Після перемоги Російської імперії над Францією багато офіцерів тогочасної армії побачили, що життя в переможеній країні набагато краще влаштоване. Тому вони — Північне і Південне товариство, так звані "декабристи", затіяли державний переворот. Перша спроба не вдалася, бо раптово помер імператор. Потім Північне товариство без узгодження з Південним вирішило самостійно здійснити переворот, скориставшись прийняттям присяги військ столичного гарнізону новому царю. Повстання придушили завдяки діям артилерії, тобто картечним вогнем з гармат за наказом нового імператора. Не на руку зіграло ще і те, що більшість гарнізону не підтримало повстання.
Тайм вирішив змінити цю сторінку історії. Коли почалося придушення гарматами, Тайм скерував артилерію гіпнозисом на двори поміщиків і палаци державних чинів. Було дуже важко скерувати таким натовпом, але нашому герою все під силу.