Справа Василя Стуса. Збірка документів з архіву колишнього КДБ УРСР - Вахтанг Теймуразович Кіпіані
17. Машинописний текст на трьох аркушах цигаркового паперу стандартного формату, надрукований під копірувальний папір чорного кольору, який починається словами: «Інта, 8.11.77 р. Шановний Левку! Хочу…» і закінчується на третьому аркуші словами «…Володимир Затварський».
Співставленням встановлено, що цей текст аналогічний за змістом з машинописним текстом документа, який детально оглянутий в п. 3 цього протоколу.
18. Машинописний текст, на 5 аркушах цигаркового паперу стандартного формату, надрукований під копірувальний папір чорного кольору, який починається словами: «с. Тегульдет 11.11.77 р. Добрий день, шановний земляче! Перш за все багаторазово…» і закінчується словами на 5-му аркуші «…Микола Коц».
Співставленням встановлено, що цей текст аналогічний за змістом з машинописним текстом документа, який детально оглянутий в п. 4 цього протоколу.
19. Машинописний текст на 8 аркушах цигаркового паперу стандартного формату, надрукований під копірувальний папір чорного кольору, який починається словами: «ВИРОК, ім’ям Української…» і закінчується на 8-му аркуші словами «…згідно-головуючий».
Виходячи із змісту цього документу, він є вироком у справі Назаренка, Кондрюкова. Карпенка від 1 січня 1961 року, засуджених за ст. 162 ч. 1 КК УРСР.
20. Машинописний текст на 12 аркушах білого паперу стандартного формату, надрукований під копірувальний папір чорного кольору, який починається словами: «Генеральному Прокуророві СРСР… Скарга» і закінчується на 12-му аркуші словами «…листопад 1977 року Б. ЧУЙКО».
За змістом цей машинописний текст є скаргою Чуйка, засудженого на підставі статей 56, 58 і 64 КК УРСР до 15 років позбавлення волі, про перегляд його справи. Автор скарги тлумачить про те, що його нібито судили без достатніх доказів. За змістом ідейно-шкідлива.
Машинописні документи оглянуті в п. 13–20 цього протоколу, були загорнуті в один пакунок 7–8 сторінками газети «Литературная газета № 47 23 ноября 1977 г.».
21. В конверті з адресою одержувача «Чернігів-19, вул. Рокоссовського …ЛУК’ЯНЕНКУ Левкові Григоровичу» та з адресою відправника «м. Дубно …КУРИЛЯК Степан» є лист на 3 аркушах білого паперу стандартного формату, що починається словами «Здоров був, Левку!..» і закінчується словами на 3-му аркуші «…З пошаною до Вас Ваш Степан 26.12.76». Лист виконаний рукописним текстом.
Співставленням встановлено, що цей лист за своїм змістом аналогічний з машинописним текстом, який детально оглянутий в п. 13 цього протоколу.
22. Конверт «Авиа» з адресою одержувача «Чернігів-14 вул. Рокосовського, 41-Б, кв. 41 Лук’яненку Левку Г.» і адресою відправника «Томская обл., с. Тегульдет, вул. Пушкина, 48, кв. 2 КОЦ М.». В конверті є лист, виконаний рукописним текстом синім барвником на 8 аркушах паперу в клітинку, текст якого починається словами «с. Тегульдет 11.11.1977 р. Добрий день, шановний земляче Левку!..» і закінчується на 8-му аркуші словами «…я і зараз його не виграв».
Співставленням встановлено, що цей лист за своїм змістом аналогічний з машинописним текстом, який більш детально оглянутий в п. 4 цього протоколу.
23. Конверт з поштовим штемпелем поштового відділення в Інті, Комі АРСР, з датою 11.11.77 року, на якому рукописним текстом написано: «ценное 10 десять руб.», адреса відправника «Инта Коми АССР … Володимир Затварський», і адреса одержувача «г. Чернигов-19 вул. Рокоссовского, 41-Б, кв. 41 Левко Лук’яненко». В конверті є лист, виконаний рукописним текстом синім барвником на 3 аркушах білого паперу стандартного формату, який починається словами «Інта, 8.ХІ.1977 Шановний Левку! Хочу подякувати…» і закінчується на третьому аркуші словами «…Щиро прихильний Володимир Затварський».
Співставленням встановлено, що цей лист за своїм змістом аналогічний змісту машинописного тексту, який більш детально оглянутий в п. 3 цього протоколу.
24. Конверт з поштовим штемпелем поштового відділення міста Чернігова з датою «22.12.76» та адресою одержувача «м. Чернігів-19, вул. Рокоссовського, 41-б, кв. 41, Лук’яненку Левкові Григоровичу» і адресою відправника «Кіровоградська, Олександрія, Червоноармійська, 58—8, Матвіюку К.», в якому є лист. Лист виконаний рукописним текстом чорним барвником на одному аркуші білого паперу стандартного формату, який починається на першій сторінці словами «Добрий день, пане Левку! Як Ви там…» і закінчується на другій сторінці словами «…Привіт Вашій родині з повагою Кузьма 17.12.76 р. Олександрія».
В листі автор безпідставно заявляє, що труднощі у нього виникають по вині КДБ. За своїм змістом лист ідейно-шкідливий.
25. Конверт з поштовим штемпелем поштового відділення міста Чернігова з датою «14.11.76». На конверті рукописним текстом вказана адреса відправника «Кіровоградська, Олександрія … Матвіюку К.» і адреса одержувача «Чернігів-19, в. Рокоссовського, 41-б, кв. 41, Лук’яненку Левкові Гр.». В цьому конверті є лист, виконаний на одному аркуші білого паперу стандартного формату рукописним текстом фіолетовим барвником. Текст листа починається словами «Доброго дня, шановний пане Левку!..» і закінчується словами на другій сторінці «…I8.X.76 р. Матвіюк К.».
Автор, тенденційно підбираючи факти, намагається довести, що нібито порушуються його права з боку окремих службових осіб. За своїм змістом лист ідейно-шкідливий.
26. Конверт з надписом «Ценное — 10 руб.» і адресами: одержувач — «Чернигов ул. Рокоссовского 41-б, кв. 41 ЛУКЬЯНЕНКО Льву Григорьевичу», відправник — «Молд. ССР, г. Бендеры, ул. Лазо 33, кв. 5 °Cусленскому Я. Н.». В цьому конверті є лист, виконаний рукописним текстом фіолетовим барвником на одному аркуші паперу, який починається словами «Друже Левко, день добрий!..» і закінчується на другій сторінці словами «…всему честному народу». В листі автор повідомляє адресата про те, що йому та його жінці з боку «ОВИРа» і «КГБ» чиняться різні перешкоди, які направлені на те, щоб не дати можливості їм виїхати за кордон. За змістом лист ідейно-шкідливий.
27. Конверт з поштовим штемпелем відділення в місті Чернігові з датою «1.4.77». На конверті одержувачем листа вказана адреса Лук’яненка і його прізвище, а відправником значиться Прокопович Григорій, що мешкає в Красноярському краї, ст. Курагіно. В конверті є лист на одному аркуші паперу в клітинку, виконаний рукописним текстом фіолетовим барвником.
Автор листа поздоровляє «Левка» з нагоди «свята Паски». Разом з тим він пише: «…Так хай розвеселиться і наша Батьківщина, бо очікувана справедливість і перемога над злом повинна прийти внаслідок перемоги Ісуса Христа…» За змістом лист ідейно-шкідливий.
28. Поштовий конверт з адресою одержувача «Чернигов-19, ул. Рокоссовского № 41-б, к. 41 Лук’яненко Левко Григорьевич». На цьому конверті