Українська література » Наука, Освіта » “Культурна революція” в Україні, або Управління деградацією - Микола Іванович Сенченко

“Культурна революція” в Україні, або Управління деградацією - Микола Іванович Сенченко

Читаємо онлайн “Культурна революція” в Україні, або Управління деградацією - Микола Іванович Сенченко
виведе всіх на шлях до світової релігії. Великий містик Олена Блаватська у своїй книзі “Таємна доктрина” називала його “драконом мудрості”.

Однак є всі підстави вважати, що вся ця інформація — вигадка апологетів “Нового Віку”, які прагнули, щоб народження господа Майтрейї було “здійсненням пророцтва”, але досі воно, на щастя, не здійснилося.

Отже, світ чекає появи господа Майтрейї у плоті.

Такими методами і структурами реалізується культурна революція у США та в інших країнах світу, що має на меті дехристиянізацію суспільств.

Гуманісти

У США існує ще одна релігія, яка є втіленням більшості переконань масонів, руху “Нового Віку”, комуністів — гуманістична релігія. У словнику знаходимо таке її визначення: “Гуманізм: сучасний атеїстичний раціоналістичний рух, що утверджує здатність людини до самореалізації, етичної поведінки без допомоги наднатуралізму”. Інколи цю релігію називають світським гуманізмом, при цьому під словом “світський” розуміють “мирський”, на відміну від церковного і релігійного. Це слово пов’язано з латинським “saecularis” — “світовий”.

Англійське слово “Secular” пов’язано з перекладом з латини напису на зворотному боці однодоларової купюри “Novus Ordo Seclorum” і означає “новий світовий порядок”.

Окремі впливові особи ототожнювали себе з цією релігією. Наприклад, колишній віце-президент США Уолтер Мондейл, кандидат від демократів на президентських виборах 1984 р., який зазнав поразки. Виступаючи з промовою на 5-му з’їзді Міжнародного гуманістичного союзу в Массачусетському технологічному університеті в серпні 1970 року, він озвучив свою підтримку цього напряму: “Незважаючи на те, що я офіційно ніколи не був членом товариства гуманістів, я вважаю себе ним за успадкуванням. Мій священик батько був гуманістом... і я зростав в оточенні, пронизаному ідеями гуманізму, джерелом яких я є. Вся моя сім’я, у тому числі й брат Лестер, перебувала під сильним впливом цієї традиції”[65]. Мондейл був так зворушений своїми релігійними поглядами, що навіть став друкуватися в журналі “Гуманіст”.

Джиммі Картер, колишній президент США, у квітні 1978 року надіслав Американській асоціації гуманістів телеграму, в якій схвалював її діяльність: “Всі, хто бере участь у щорічних зборах Американської асоціації гуманістів, сприяють руху, що має суттєвий вплив на наш спосіб життя. Тому робота вашої організації в цій сфері особливо радує мене, і я щасливий, що маю можливість аплодувати вашим вагомим досягненням”[66].

Гуманісти опублікували два маніфести, в яких розкрили суть їхної.

Перший — “Гуманістичний маніфест І” (1933). У передмові до цього документа зокрема сказано: “Настав час широкого визнання радикальних переконань у всьому сучасному світі. Час простої ревізії традиційних відносин минув. Наука (очевидно, еволюція — М. С.) і економічні зміни підірвали колишні переконання. Релігії в усьому світі стоять перед необхідністю узгодження з новими умовами, здобутими знаннями й досвідом. У кожній сфері діяльності людини зараз життєво важливим є рух до безпристрасного, який не залишає сумнівів, гуманізму. Щоб релігія гуманізму стала зрозумілішою, ми, що підписалися нижче, хочемо зробити заяви, які підкріплюються фактами нашого сучасного життя.

Існує величезна небезпека остаточного і, на наше переконання, фатального ототожнення слова “релігія” з доктринами й методами, що втратили своє значення і не здатні розв’язати проблеми, які постали перед людством у XX ст. Незважаючи на те, що нинішній вік у великому боргу перед традиційними релігіями, очевидним є той факт, що для потреб цього віку повинна бути створена релігія, яка має надію стати синтезуючою й динамічною силою для сьогодення. Створення такої релігії є тепер головною необхідністю. І цю відповідальність покладено на наше покоління”[67].

Викладене вище можна коротко підсумувати кількома наведеними нижче реченнями.

Наукові й економічні зміни показали світові, що релігія не може розв’язати проблем, які постали перед людством.

Гуманізм має нові рішення.

Ми повинні подякувати “релігії” за те, що вона зробила в минулому, але настав час нових переконань.

Гуманізм є тією новою релігією, яка здатна замінити стару.

“Гуманістичний маніфест І” складається з 50 пунктів, проте тільки 5 із них доцільно розглянути в нашому дослідженні.

У першому з них стверджується:

“Перше. Релігійні гуманісти розглядають Всесвіт як самостійно існуючий, а не створений”. Оскільки Всесвіт існував завжди і не був створений, немає підстави для віри у Творця. Тому гуманістична релігія є атеїстичною і вважає, що Бога немає.

“Друге. Людина виникла в результаті тривалого процесу”.

Як стверджує Біблія, людину і всіх тварин було створено протягом шести днів. Гуманісти вважають еволюцію ґрунтовнішим поясненням походження і Всесвіту, й людини. Вони також вважають, що цей процес потребував мільярди років. На їхню думку, еволюція є частиною їх релігійної точки зору на людину.

“П’яте. Природа Всесвіту... робить неприйнятними будь-які надприродні чи космічні гарантії людських цінностей”.

У Всесвіті не існує Бога, який відповідає на молитви людей, і створених Богом моральних абсолютів.

“Шосте. Ми впевнені, що настав час теїзму (віри в одного Бога), деїзму (віри в існування Бога на суто раціональній основі, без посилань на одкровення чи авторитет)”.

Гуманісти ще раз відкрито заявляють про свої переконання, що Бога не існує. Очевидно, сучасна людина надто зіпсована, щоб вірити в Бога, існування якого довести неможливо.

“Чотирнадцяте. Гуманісти твердо впевнені в тому, що жадібне сучасне суспільство, яке думає лише про прибутки, показало себе неадекватним і що необхідно радикально змінити методи, контроль і мотивацію. Потрібен усуспільнений і кооперативний економічний устрій, який би уможливив рівний розподіл засобів існування”

Відгуки про книгу “Культурна революція” в Україні, або Управління деградацією - Микола Іванович Сенченко (0)
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail: