Українська література » » Біблія саморозвитку. Ілюстроване видання. Наполеон Гілл. Думай і багатій. Лао Цзи. Дао-де-цзин. Джеймс Аллен. Як людина мислить - Джеймс Аллен

Біблія саморозвитку. Ілюстроване видання. Наполеон Гілл. Думай і багатій. Лао Цзи. Дао-де-цзин. Джеймс Аллен. Як людина мислить - Джеймс Аллен

---
Читаємо онлайн Біблія саморозвитку. Ілюстроване видання. Наполеон Гілл. Думай і багатій. Лао Цзи. Дао-де-цзин. Джеймс Аллен. Як людина мислить - Джеймс Аллен
з вашим БАЖАННЯМ на практиці.

Ось нарешті прийшов час визначити, що ви встигли засвоїти з нашої філософії. Зараз у вас є можливість самому стати для себе пророком і передбачити, що чекає на вас у майбутньому. Якщо після прочитання цього розділу ви все ще будете згодні миритися з бідністю, то тільки вона вам і світить. Іншого тут не дано.

Але якщо ви вимагаєте від життя багатства, визначте, яка саме форма і кількість потрібна, щоб задовольнити вас. Вам вже була дана свого роду «карта», щоб ви могли прокласти собі шлях до багатства, і тепер все, що вам залишилося, це просто не сходити з цього маршруту. Якщо ви не зважилися почати або зупинилися на півдорозі до досягнення мети, винуваті в цьому ЛИШЕ ВИ САМІ. Вся відповідальність лежить тільки на вас. Ніякі відмовки та виправдання не врятують вас від відповідальності, тому що вона безпосередньо пов'язана з тим і залежить від того, що знаходиться виключно під вашим контролем — і це ваш РОЗУМ. Стан розуму — це те, що кожен створює собі сам. Його не можна купити, його потрібно створити!

Страх бідності — це стан розуму, не більше! Але цього страху може бути достатньо, щоб знищити шанси на успіх у будь-якому починанні. Ця істина стала до болю очевидною під час економічної депресії.

Страх бідності паралізує логіку, руйнує уяву, вбиває впевненість у своїх силах, пригнічує ентузіазм та ініціативність, викликає нестабільність мети, заохочує зволікання та нерішучість, робить самовладання неможливим. Він зводить нанівець чарівність особистості, позбавляє можливості чітко мислити, перешкоджає концентрації зусиль, позбавляє наполегливості, перетворює силу волі на пусте місце, руйнує амбіції, затьмарює пам'ять і провокує невдачі у всіх можливих формах. Він вбиває любов і найтонші емоції серця, перешкоджає дружбі і провокує лихо в сотнях форм. Він призводить до безсоння, зневіри та нещастя. І все це відбувається незважаючи на те, що ми живемо в світі, де є все, чого може тільки побажати наша душа, де між нами та нашими бажаннями не існує перешкод, крім однієї — відсутність чіткої та визначеної мети.

Страх бідності, без сумніву, є найбільш руйнівним з шести основних страхів. Я почав з нього, тому що саме його найважче подолати. Страх бідності зростав із успадкованої нами схильності вважати, що, як то кажуть, людина людині вовк, в економічному сенсі. Майже всіма тваринами керує інстинкт, їх здатність «думати» обмежена, тому вони полюють один на одного фізично. Людина, наділена інтуїцією та здатністю мислити, не їсть собі подібних у фізичному плані, але вона отримує велике задоволення від «поїдання» своїх побратимів у плані ФІНАНСОВОМУ. Людина настільки жадібна, що були прийняті всі можливі закони, щоб хоч якось захистити людей один від одного.

Ми живемо в епоху людського грошового божевілля. Людину ніхто не поважає, якщо тільки вона не може продемонструвати товстий гаманець або банківський рахунок. Але якщо у неї є гроші — НІКОГО НАВІТЬ НЕ ЦІКАВИТЬ, ЯК ВОНА ЇХ ОТРИМАЛА — для всіх вона «пуп землі», вона вище закону, вона керує у політиці, вона домінує в бізнесі, весь світ поважає її.

Нічого не приносить людині стільки страждань, як БІДНІСТЬ! Ті, хто мав нещастя з нею зіткнутися, прекрасно зрозуміють сенс сказаного.

Немає нічого дивного в тому, що людина боїться бідності. За багато років свідомість людини звикла не довіряти іншим людям, коли справа стосується грошей, землі та нерухомості. Досить серйозне звинувачення у бік ближнього свого, чи не так? Шкода тільки, що воно дійсно СПРАВЕДЛИВЕ.

Більшість шлюбів будується на жадобі до багатства, яким володіє одна або обидві сторони. Тому не дивно, що суди, які спеціалізуються на розлучних процесах, завжди переповнені взаємними позовами. Людина настільки жадає володіти багатством, що готова використовувати всі доступні методи, по можливості, звичайно, законні, але теж не завжди.

Самоаналіз допоможе виявити у вас слабкі сторони, які ви не дуже хочете в собі визнавати. Але це потрібно зробити всім, хто хоче вимагати від Життя більшого, ніж посередність і бідність. Пам'ятайте, що ви і суд, і присяжні, і прокурор, і адвокат. Ви одночасно і позивач, і відповідач. Подивіться правді в очі. Поставте собі конкретні запитання і вимагайте від себе прямих відповідей на них. Якщо ви відчуваєте, що не можете бути неупередженим суддею в цьому самоаналізі, попросіть когось, хто добре вас знає, побути суддею, поки ви будете «допитувати» себе. Вам конче потрібна правда, тож отримаєте її, навіть якщо вам буде соромно.

Більшість людей, якщо їх запитати, чого вони бояться найбільше, дадуть примарну відповідь: «Я нічого не боюся». Відповідь якась не дуже конкретна, чи не так? Далеко не всі люди дійсно знають свої страхи. Емоція страху настільки тонка і підступна, що може глибоко вкоренитися у вашій свідомості, супроводжувати вас впродовж усього життя і ви так ніколи і не помітите її присутності. Тільки сміливий самоаналіз розкриє присутність цього найлютішого ворога. Коли ви почнете «копатися у собі», копайте глибоко. Ось список симптомів, на які вам слід звернути увагу:

Симптоми страху бідності

БАЙДУЖІСТЬ. Зазвичай виражається у відсутності амбіцій, готовності терпіти бідність, прийнятті будь-яких крихт, які підкидає доля (без необхідності докладати зусилля), тут також притаманна розумова та фізична лінь, відсутність ініціативи, уяви, ентузіазму і самоконтролю.

НЕРІШУЧІСТЬ. Звичка дозволяти іншим думати за себе, самому при цьому займати позицію «моя хата скраю — я нічого не знаю».

СУМНІВИ. Зазвичай виражаються у відмовках і виправданнях, покликаних виправдати або приховати свої невдачі. Іноді цей симптом виражається у вигляді заздрощів тим, хто досяг успіху, або їх критиці.

ЗАНЕПОКОЄННЯ. Зазвичай виражається в пошуку недоліків і помилок у діях інших людей, схильності переплачувати і жити невідповідно до своїх доходів, байдужості до своєї зовнішності, похмурому вигляді, нестриманості у вживанні алкогольних напоїв, іноді наркотиків. Також характерними рисами є нервозність, відсутність врівноваженості, самосвідомості та впевненості в собі.

НАДМІРНА ОБЕРЕЖНІСТЬ. Звичка шукати негативну сторону у всьому, думати і говорити про можливу невдачу замість того, щоб концентруватися на засобах досягнення успіху. Причому людина знає, що може спричинити невдачу, але нічого не робить, щоб цього уникнути. Вона просто чекає «слушного часу», щоб почати втілювати свої ідеї та плани в життя, але в підсумку це очікування стає її постійною звичкою. Людина прекрасно пам'ятає тих, хто зазнав невдачі, але геть забуває тих, хто досяг успіху. Вона бачить дірку у пончику, але не сам пончик. І весь цей песимізм веде її до нетравлення шлунку, поганого виведення шлаків з організму, інтоксикації, поганого дихання і нестерпного характеру.

ЗВОЛІКАННЯ. Звичка

Відгуки про книгу Біблія саморозвитку. Ілюстроване видання. Наполеон Гілл. Думай і багатій. Лао Цзи. Дао-де-цзин. Джеймс Аллен. Як людина мислить - Джеймс Аллен (0)
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail: