Українська література » » Біблія саморозвитку. Ілюстроване видання. Наполеон Гілл. Думай і багатій. Лао Цзи. Дао-де-цзин. Джеймс Аллен. Як людина мислить - Джеймс Аллен

Біблія саморозвитку. Ілюстроване видання. Наполеон Гілл. Думай і багатій. Лао Цзи. Дао-де-цзин. Джеймс Аллен. Як людина мислить - Джеймс Аллен

---
Читаємо онлайн Біблія саморозвитку. Ілюстроване видання. Наполеон Гілл. Думай і багатій. Лао Цзи. Дао-де-цзин. Джеймс Аллен. Як людина мислить - Джеймс Аллен
Наступний розділ я присвячу тому, як подолати СТРАХ.

Ви ознайомитеся з детальним описом шести страхів, які є причиною всіх розчарувань, страху, зволікання, байдужості, нерішучості, а також відсутності амбіцій, впевненості в собі, ініціативності, самоконтролю та ентузіазму.

Вивчаючи ці шість ворогів, не забувайте вкрай уважно аналізувати і себе, оскільки вони живуть у вашій підсвідомості, де їх присутність дуже важко виявити.

Коли ви будете читати про «Шість привидів страху», пам'ятайте, що вони не що інше, як примари, тому що вони існують лише у вашому розумі. Ці самі примари — творіння неконтрольованої уяви — заподіяли більшість збитків, які люди наносили своєму власному розуму. Ось чому вони такі небезпечні, і те, що вони не мають реальної фізичної форми, тобто не ходят по землі у фізичних тілах, не робить їх менш небезпечними за реальні фізичні загрози.

«Привид страху бідності», який паралізував розуми мільйонів людей у 1929 році, був настільки реальним, що викликав найстрашнішу депресію в бізнесі, яку коли-небудь знала ця країна. Більш того, цей привид і досі до смерті лякає деяких з нас.

Розділ 15. Шість привидів страху, та як не стати їх жертвою

Як перехитрити шість привидів страху.

А скільки таких «привидів» стоять на вашому шляху?

ДО того, як ви почнете успішно використовувати дану філософію у своєму житті, ваш розум повинен бути готовий прийняти її. Підготуватися до цього не так вже й складно. Все починається з вивчення, аналізу та розуміння трьох ворогів, з якими вам доведеться боротися та перемогти. А вороги ці НЕРІШУЧІСТЬ, СУМНІВ і СТРАХ! Шосте чуття ніколи не запрацює, поки хоча б один з них залишається у вашому розумі. Члени цього нечестивого тріо тісно пов'язані, і там, де живе один, обов'язково десь поруч причаїлися й інші два. Нерішучість породжує СТРАХ! Пам'ятайте про це! Нерішучість викликає СУМНІВ, вони змішуються і перетворюються на СТРАХ. Процес «змішування» найчастіше відбувається повільно. Це одна з причин, чому ці три вороги такі небезпечні. Вони проростають тихо, поза радаром нашої уваги, ми можемо навіть не підозрювати про їхнє існування.

Цей розділ я хочу присвятити тому, без чого дана філософія не може бути усвідомлена в повному обсязі. У ньому також аналізується стан, який останнім часом призвів до скорочення бідності серед величезної кількості людей. А ще я хотів би донести вам істину, яку мають зрозуміти всі, хто хоче бути багатим, незалежно від того, вимірюється це багатство грошима або станом душі.

Мета цього розділу — звернути вашу увагу на причину появи страхів і способи їх подолання. Щоб перемогти ворога, треба його знати. Знати його обличчя, його ім'я, його звички і місце його проживання.

Читаючи, уважно аналізуйте себе і намагайтеся визначити, які з шести основних страхів є у вас. Будьте пильні, вони вміють дуже добре ховатися у підсвідомості, де їх важко виявити і ще важче усунути.

Шість основних страхів

Є шість основних страхів, з якими в різних комбінаціях стикається практично кожна людина в той чи інший момент життя. Деяким людям не пощастило страждати від всіх шести відразу.

Перерахую їх, починаючи з найбільш поширених:

Страх бідності

Страх критики

Страх хвороби

Страх любовного розчарування (страх бути покинутим)

Страх старості

Страх смерті

Перші три страхи завжди викликають найбільше занепокоєння. Решта три більш другорядні.

Всі ці страхи носять циклічний характер. Протягом майже шести років, поки йшла депресія, люди перебували у циклі СТРАХУ БІДНОСТІ. Під час Першої світової війни люди були охоплені СТРАХОМ СМЕРТІ. Відразу після війни люди опинилися у циклі СТРАХУ ХВОРОБИ, про що свідчить епідемія хвороб, яка поширилася по всьому світу.

Страх — це не що інше, як стану розуму. А він залежить від нашого вміння його контролювати. Лікарі схильні до хвороб менше, ніж звичайні люди, тому що лікарі не бояться хвороб. Відомо, що лікарі, не боячись і не замислюючись, щодня контактують з сотнями хворих людей, чиї хвороби заразні, але лікарі при цьому не заражаються. Їх імунітет проти хвороб полягає, головним чином (а може, і виключно) в абсолютній відсутності у них СТРАХУ перед хворобою.

Людина не може створити нічого матеріального, не створивши спочатку це у формі імпульсу думки. Слідом за цим твердженням на думку спадає ще одне важливе твердження, а саме: ДУМКИ ЛЮДИНИ ПОЧИНАЮТЬ НЕГАЙНО ПЕРЕТВОРЮВАТИСЯ НА СВОЇ ФІЗИЧНІ ЕКВІВАЛЕНТИ, незалежно від того, створені вони свідомо чи випадково. Ментальні імпульси, які сприймаються нашим розумом через «ефір» суто випадково (думки, випущені іншими розумами і вловлені нашим розумом), можуть визначити нашу фінансову, ділову, професійну або соціальну долю точно так само, як і ментальні імпульси, які ми створюємо навмисно та свідомо.

Тут ми закладаємо фундамент до розуміння однієї дуже важливої речі — чому деякі люди здаються «щасливими», в той час як інші з рівними або більшими здібностями, підготовкою, досвідом і розумовими здібностями, схоже, приречені на невдачі. А ось вам і пояснення: кожна людина може повністю контролювати свій розум, а це означає, очевидно, що вона може відкрити його для сприйняття будь-яких імпульсів думок, які вивільняються іншими розумами в «ефір», або ж, навпаки, щільно закрити двері і пропускати у свою свідомість тільки ті ментальні імпульси, які вона обере сама.

Природа наділила людину абсолютним контролем тільки над однією річчю, і це її ДУМКА. Цей факт у поєднанні з твердженням, що все, що людина створює, починається у формі думки, дуже близько наближає нас до принципу, за допомогою якого можна здолати СТРАХ.

Якщо це правда, що ВСІ ДУМКИ можуть матеріалізуватися (а це правда, можете навіть не сумніватися), то тоді також правда і те, що ментальні імпульси страху та бідності ніяк не можуть матеріалізуватися у вигляді відваги та багатства.

Народ Америки почав думати про бідність після краху Волл-стріт у 1929 році. Повільно, але вірно ця масова думка кристалізувалася і знайшла реальне втілення у явищі, відомому як «Велика економічна депресія». Це повинно було статися, бо це відповідає законам Природи.

Страх бідності

Між бідністю та багатством не буває компромісів! Дороги, які ведуть до бідності та багатства, прокладені в абсолютно протилежних напрямках. Якщо ви хочете багатства, ви не повинні миритися з обставинами, які тягнуть вас до бідності. (Слово «багатство» тут використовується у самому широкому сенсі, означаючи фінансове, духовне, розумове і матеріальне становище). Відправною точкою, яка веде до багатства, є БАЖАННЯ. У першому розділі ви отримали докладні інструкції щодо правильного використання БАЖАННЯ. В цьому розділі, присвяченому страху, ви отримаєте вичерпні інструкції, що ж робити

Відгуки про книгу Біблія саморозвитку. Ілюстроване видання. Наполеон Гілл. Думай і багатій. Лао Цзи. Дао-де-цзин. Джеймс Аллен. Як людина мислить - Джеймс Аллен (0)
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail: