«І бачив я звірину...» - Віктор Васильович Савченко
При Сталінові продовжувалося руйнування храмів. Згадаймо знищення Михайлівського Золотоверхого, Успенської церкви Києво-Печерської лаври.
Смртний вирок був винесений навіть самій Софії Київській. І тільки втручання зарубіжних країн, зокрема Франції, врятувало цю неповторну пам'ятку.
Про прихід Сталіна до влади Нострадамус пише так:
«Не схожий на інших (чоловік) прийде у велику Імперію, Далекий від доброти, ще більше від щастя, Коронований тим, хто недавно встав з ліжка, Королівство наближається до великого лиха.»9. В гл. 17 «Об'явлень…» у розділі «Велика розпусниця» пишеться: «І прийшов один із Анголів, що мають сім чаш, і говорив зо мною, кажучи: «Підійди — і я покажу тобі засудження великої розпусниці, що сидить над багатьма водами (згадаймо: води — то народи). 2 З нею розпусту чинили земні царі, і вином розпусти її впивалися мешканці землі». І в дусі повів він мене на пустиню». Пустиня — спустошене від Христа місце. «І побачив я жінку, що сиділа на червоній (підкреслення В. С.), переповненими іменами богозневаженими, яка мала сім голів і десять рогів. 4 А жінка була одягнена в порфіру (довга пурпурова мантія, символ влади: пурпур — темно-червоний або яскраво-червоний колір) й кармазин (темно-червоного кольору і приоздоблена золотом і дорогоцінним камінням та перлами). У руці своїй вона мала золоту чашу, повну гидоти та нечистоти розпусти її. А на чолі її було написане, таємниця: «Великий Вавилон — мати розпусти й гидоти землі».
Вавилон, як і все, про що пишеться в «Об'явленнях…», — метафора. Адже Євангеліє було створене наприкінці першого — на початку другого століття нової ери, а держава Вавилон існувала від 19 до 6 віків до Різдва Христового. Але з усього він — Вавилон був, мабуть, прототипом Радянської імперії. «І бачив я жінку п'яну від крові святих і від крові мучеників Ісусових і, бачивши її, дивувався дивом великим».
Наприкінці цієї глави Ангол повідомив Іванові Богослову: «18 А жінка, яку ти бачив, то місто велике, що панує над царями земними».
Немає потреби пояснювати, про яке місто йдеться.
Це місто — Москва.
Сказане тут же: «11 І звірина, що була — і нема, і вона сама восьма й з сімох, і йде на погибель» — яскраве підтвердження цьому. Бо Радянською імперією керувала комуністична партія з Москви — столиці Росії і водночас Радянського Союзу. Ось чому «восьма з сімох». І склалося так з 1922 року. Нагадаємо: в Союз «об'єдналися» Росія, Білорусія, Україна, Молдавія (у складі України), а також Азербайджан, Вірменія, Грузія у складі Закавказької Радянської Федеративної Соціалістичної Республіки. Решта республік була в різний спосіб загарбана вже цим утворенням.
Сім голів звірини мають подвійне значення. У першому випадку з людського моря 1917 року вийшла семиголова звірина і головами її були Ленін, Троцький, Сталін, Каменєв, Зінов'єв, Дзержинський, Свердлов. У другому — голови звірини змінювали одна одну в часі. Першою був Ленін, другою — Сталін, за ним Хрущов, Брежнєв, Андропов, Черненко, Горбачов. Ці голови за віддаленням часу їхнього народження від фатального 1881 року (вихід «Капіталу» Маркса) ставали дедалі людянішими. Остання з них — Горбачов був уже нормальною людиною. Що і стало причиною загибелі «Вавилону». Випадково чи ні, а Горбачов носить ім'я Архангола Михаїла, котрий «переміг на небі змія великого, вужа стародавнього, що зветься диявол і сатана і що зводить усесвіт».
Сутністю своєю Горбачов був антиподом Сталіна. Якщо Сталін за освітою і вихованням тяжів до християнської віри, а за народженням — «генетикою» — до сатани, то Горбачов, маючи освіту «змія» (марксизм), виховання звірини (компартійне), душею належав Богові. Чоловік цей був української, козацької крові і йому дано було розвалити імперію антихриста.
10. Проте якою б не була генетика людей, що очолювали Радянський Союз, їхню свідомість живила ідейна «кров» К. Маркса. Ми вже розповідали дещо про нього. Що ж являла собою ця особа, що так сильно крутнула стерно цивілізації?
На перший погляд, нічого особливого. У житті Карл Маркс полюбляв чарку. Траплялося, що занедбував дружину й дітей, і вони через це бідували. Він служниці зробив байстря, яке потім усиновив його друг Ф. Енгельс. Був не вельми охайним і страждав фурункульозом. Все життя існував на «нетрудові
доходи»: спекулював на біржі і найчастіше програвав. Це останнє, далебі, якось не в'яжеться з його знаннями сутності капіталізму… Нічого особливого.
Привертає увагу інше. З шести дітей, що він їх прижив з Жанною фон Вестфаллен, троє померли дуже рано. А з тих трьох, котрі вижили, дві доньки покінчили життя самогубством. Одна з них — Лаура вийшла заміж за Поля Лафарга — близького родича, внучатого племінника Карла Маркса. Власне, це було кровозмішення. І вона, і її чоловік вкоротили собі віку. А трійко їхніх дітей померли ще в колисці.
Такого випадкового збігу обставин не буває. Над потомством Маркса тяжіло прокляття.
Він мав лиху вдачу. Йому притаманні були садизм і комплекс руйнування. Ось вірш, якого він написав змолоду:
«Я хочу спорудити собі трон На великій холодній горі, Оточений людським страхом, Де царює похмурий біль.»Цю свою програму він виконав. Щоправда, сидіти на тому троні йому не судилося. Але зі своїх портретів він бачив і «людський страх», і «похмурий біль». Його вчення обійшлося тому полігонові, де воно обкатувалося,