Українська література » » «І бачив я звірину...» - Віктор Васильович Савченко

«І бачив я звірину...» - Віктор Васильович Савченко

---
Читаємо онлайн «І бачив я звірину...» - Віктор Васильович Савченко
п'ята «чаші», можна здогадатися про події, які відбувалися між громадянськими війнами двадцятих років і страхіттями 1935–1941 років.

Поза всяким сумнівом, найзначущішою подією був голод. Його спланувала і розв'язала звірина з метою знищити власника, котрий не вписувався в учення «змія» і був тягарем на ногах, що крокували до комунізму. Спочатку було вигублено або депортовано найпродуктивнішу частину сільськогосподарського виробника — «куркулів», котрі годували не тільки імперію, а також і Європу. А потім звірина повигрібала з селянських комор усі запаси, прирікши сім'ї на голодну смерть. У пошуках їжі пухлі люди брели до міста, але тут на них очікували кордони озброєної міліції, що мала наказ убивати. А тим часом за рубіж ішли ешелони добірного зерна — плата за промислові технології. Сталін нарощував м'язи для великого індустріального стрибка.


18. Голодомор мав два спрямування: перше — згадане вище і друге — етнічне. Звірина замахнулась винищити українську людність, яка переважно концентрувалася в селі. Споконвіку міста в Україні зростали чисельно за рахунок сіл, а не навпаки. Отож нищенням українського села досягалося нищення етносу. Відбувалося не відпилювання гілок і навіть цілих дерев, а викорчовування. Тільки за брехливою статистикою ОГПУ загинуло три з половиною мільйони людей. Справжні ж підрахунки показали цифру в сім мільйонів. Тим часом міста, в яких український елемент не був домінуючою складовою, постачалися продуктами. Погано, але постачалися.

Зменшення кількості українців потягло за собою й зміни в якості народу. Було зламано бунтівний дух, непокору, споконвічне прагнення до свободи. Українцеві було прищеплено вдачу вола. Те, що не вдавалося зробити упродовж кількох століть царським династіям, а ще раніше Речі Посполитій, звірина зробила за якихось три-п'ять років. Голодомором 1933-го українському народові завдано удару такої сили, що він отямиться від нього тільки через кілька поколінь. Але таки отямиться. І ментальність його поновиться.

Ментальність творця, трударя, народу веселої вдачі.

Треба зазначити, що голоду зазнали й деякі райони Росії, зокрема Поволжя. Але тамтешній голодомор не набув таких масштабів, як в Україні.

Важко сказати, яким ключем можна відімкнути таємницю четвертої чаші кари Господньої і як поєднати її з сонцем. Чи не тому, що селяни найбільшою мірою безпосередньо пов'язані з небесним світилом? Від сонця-бо залежить врожай злаків і трав, а відтак і плодючість худоби. Сонце через рослин і тварин дає енергію людині. Забравши в селян продукти, звірина забрала в них енергію, що її дає сонце для життя.

Напевне ясно тільки одне — кара була Божа, хоч і здійснювалася рукою антихриста. Народові українському було накреслено спокутувати гріхи через страждання, і він пройшов усіма колами пекла. Але «… і вони не покаялися, щоб славу віддати Йому». Тому-то були вилиті наступні чаші гніву Господнього.


П'ятий ангол

19. «10 А п'ятий Ангол вилив чашу свою на престола звірини. І затьмарилося царство її, і люди від болю кусали собі язики, 11 і Бога Небесного вони зневажали від болю свого й від своїх болячок, — та в учинках своїх не покаялись!»

Крім начальника НКВС Генріха Ягоди. У камері перед розстрілом він сказав:

«А Бог усе ж є… Від Хазяїна (Сталіна) я не заслужив нічого, крім вдячності за віддану службу, від Бога я мусив був заслужити найсуворішої кари. Погляньте, де я тепер, та поміркуйте, чи є Бог.» Ці слова сказав один із найжорстокіших катів людства, на совісті якого були мільйони життів, людина, котра п'ятнадцать років входила в тісне коло наближених до Сталіна осіб. Навіть «царі» (перші секретарі компартій союзних республік) не були так близько до вождя, як Ягода.

Але «престол звірини» — то не тільки місце в Кремлі та люди, що очолювали СРСР. Справжній «престол» — це ті, хто створював державу і «звірину» — комуністичну партію. А саме: Троцький, Зінов'єв, Каменєв, — троє із семи голів (крім Сталіна), про які пише св. Іван Богослов і, мабуть, Нострадамус:

«З дому сім смерть, смертельні наслідки (З дому вийдуть семеро, несучи смерть у смертельній свиті). Град, гроза, чумне зло, лютість. Через східного Короля на Заході всі кинуть втікати. (Через Західного Короля на Сході…) Підкорить собі своїх колишніх переможців.»

Тіснувато стало Хазяїнові на цьому престолі, надто коли Троцький розпочав викривальну війну проти нього. А то була одна з найбільших голів семиголової звірини, яка до того ж створила власне вчення. І весь міжнародний комуністичний рух хитався між вождем нової імперії та троцькізмом — писанням «євангеліста» від сатани. А під боком ще були Каменєв і Зінов'єв, за якими тягнувся з дореволюційних часів імідж засновників і теоретиків радянської держави.

Але цих, а також інші фігури, дещо нижчого рівня, як, наприклад, Бухарін (улюбленець партії, творець нової конституції), Риков, Рудзутак і їм подібні, скинути з шахівниці було не так-то просто. Шахіст мусив був добре покумекати, з якого боку до них підступитись, як прорахувати перебіг подій на кілька років наперед.

Рішення було знайдене.

Першого грудня 1934 року вбивають Кірова — другу людину в компартії і головного конкурента на престол. Ця подія стала початком і справжнім Апокаліпсисом для «ленінської гвардії», стрижнем, на який нанижуться всі судові процеси. Характерно, що розпочалося нищення звірини самої себе, а точніше скидання змієм старої шкіри, 1935 р., сума цифр якого дорівнює вісімнадцяти. Але події 35-го були заплановані кимось ще 1926-го — з такою ж сумою цифр — 18. Тоді, після розгону троцькістської демонстрації 7-го листопада Сталін постав як повноправний правитель імперії. 1926 і 1935 рр. стали для нього двома «вершинами гороскопу» — життєвими екстремумами, які забарвили усе подальше життя в певну «гаму» абсолютної влади.

В наведеному вище

Відгуки про книгу «І бачив я звірину...» - Віктор Васильович Савченко (0)
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail: