Українська література » » Біблія саморозвитку. Ілюстроване видання. Наполеон Гілл. Думай і багатій. Лао Цзи. Дао-де-цзин. Джеймс Аллен. Як людина мислить - Джеймс Аллен

Біблія саморозвитку. Ілюстроване видання. Наполеон Гілл. Думай і багатій. Лао Цзи. Дао-де-цзин. Джеймс Аллен. Як людина мислить - Джеймс Аллен

---
Читаємо онлайн Біблія саморозвитку. Ілюстроване видання. Наполеон Гілл. Думай і багатій. Лао Цзи. Дао-де-цзин. Джеймс Аллен. Як людина мислить - Джеймс Аллен
ідеальне здоров'я і думайте лише в напрямку такої концепції.

Віра та вдячність, а також намір дійсно жити повним життям — ось необхідні інгредієнти рецепту здорового життя. Немає необхідності виконувати будь-які розумові вправи, за винятком випадків, описаних у главі VI, або робити виснажливі «трюки» у вигляді самонавіювань і тому подібне. Немає необхідності концентрувати увагу на «уражених частинах». Набагато краще не думати ні про яку частину себе як про «уражену». Немає необхідності «лікувати» себе самонавіюванням або щоб хтось вас «лікував». Сила, яка лікує — це Закон Здоров'я всередині вас, і щоб запустити цей Закон у дію, необхідно просто віднайти гармонію зі Всемогутнім, за допомогою своєї ВІРИ закликати Вселенське Здоров'я і тримати з ним зв'язок до тих пір, поки воно фізично не проявиться у всіх функціях вашого тіла.

Однак для того, щоб зберігати цей ментальний стан віри, вдячності та здоров'я, ваші зовнішні дії теж повинні бути тільки на благо здоров'я. Ви не зможете довго підтримувати свій стан «здорової людини», якщо будете виконувати зовнішні дії «хворої людини». Важливо не тільки, щоб кожна ваша думка була думкою про здоров'я, але і щоб кожна ваша дія — дією здоров'я. Якщо кожна ваша думка буде про здоров'я, а кожна свідома дія дією здоров'я, то кожна внутрішня і несвідома функція стане здоровою. Вся сила життя постійно спрямована на здоров'я. Далі ми розглянемо, як ви можете зробити кожну ваше дію «здоровою».

ГЛАВА IX

Коли потрібно їсти?

Ви не можете створити собі абсолютно здорове тіло за допомогою одних тільки розумових дій або за допомогою одних тільки несвідомих або мимовільних функцій. Існують певні дії, більш-менш свідомі, які мають прямий і безпосередній зв'язок з продовженням самого життя. Це прийом їжі, пиття, дихання і сон. Незалежно від того, що думає або може думати людина, вона не може жити, якщо не їсть, не п'є, не дихає і не спить. Окрім того, вона не може добре почуватися, якщо їсть, п'є, дихає і спить, так би мовити, неприродно або неправильно. Тому життєво важливо, щоб ви дізналися правильний спосіб виконання цих функцій. Що ж, я покажу вам, що й до чого, і, мабуть, почну з питання про їжу, яке є найбільш важливим.

Було багато суперечок про те, коли, що, як і скільки їсти. Але всі ці суперечки ні до чого, оскільки Правильний шлях дуже простий. Вам потрібно лише знати Закон, який регулює всі ці моменти, все рівно про що йде мова, про здоров'я, багатство, владу чи щастя. І цей закон говорить, що ви повинні робити те, що ви можете зробити конкретно тут і зараз, при цьому здійснюючи кожну свою дію максимально злагоджено та ідеально, і вкладаючи всю свою силу віри в кожну дію.

Процеси травлення і засвоєння їжі знаходяться під контролем так званого внутрішнього ментального відділу людини, який зазвичай називають «підсвідомим розумом». Я буду використовувати цей термін і далі, так що постарайтесь зрозуміти, що мається на увазі. «Підсвідомий розум» відповідає за всі функції і процеси життя. Коли організму потрібно більше їжі, він дізнається про це за відчуттям голоду. Тобто щоразу, коли організму потрібна їжа та її можна використовувати, виникає відчуття голоду. Коли виникає відчуття голоду, це сигнал підсвідомості, що настав час їсти. Коли немає відчуття голоду, вживати їжу неприродно і неправильно, незалежно від того, наскільки великою МОЖЕ ЗДАВАТИСЯ потреба в їжі. Навіть якщо ви очевидно голодні, з сильним виснаженням, але у вас немає відчуття голоду, ви повинні знати, що ПРИЙМАТИ ЇЖУ НЕ МОЖНА, так як це буде неприродно і неправильно для вас. Нехай навіть ви не їли кілька днів, а то і тижнів або навіть місяць, якщо ви не відчуваєте голоду, будьте абсолютно впевнені, що їжу вживати не можна, і, вірогідно, якщо ви все ж спробуєте поїсти, організм просто не сприйме цю їжу. Щоразу, коли організму буде необхідна їжа, тобто у організму буде сила її перетравити і засвоїти, підсвідомий розум оголосить вам про це рішучим почуттям голоду. Їжу, спожиту за відсутності голоду, організм іноді все ж перетравлює і засвоює, тому що Природа іноді докладає особливих зусиль для виконання завдань, нав'язаних їй проти її волі. Але якщо регулярно їсти за відсутності відчуття голоду, травна система в результаті руйнується і це призводить до багатьох проблем.

Якщо вищевикладене вірно, а це, безперечно, так і є, то природній і «здоровий» час для прийому їжі — це коли ви дійсно голодні. Якщо людина не голодна, їсти не неприродно і шкідливо для її здоров'я. Отже, ви бачите, що з наукової точки зору питання «Коли потрібно їсти?» вирішується досить легко. ЗАВЖДИ їжте, коли ви голодні, і НІКОЛИ не їжте, якщо ви не голодні. Так хоче природа, так хоче Бог.

Однак, потрібно розуміти різницю між голодом і апетитом. Голод — це заклик підсвідомості до того, щоб необхідно більше матеріалу для відновлення тіла, а також для підтримки внутрішнього тепла. Голод ніколи не відчувається, якщо немає необхідності в цьому матеріалі і якщо у організму немає сил перетравити їжу, коли її вводять у шлунок. Апетит — це просто бажання задовольнити свої смакові рецептори. У п'яниці є апетит до алкоголю, але він не може відчувати до нього голоду. Нормально нагодована людина не може відчувати голод до цукерок і солодощів. Бажання їх скуштувати і є апетит. Ви не можете відчувати голод до чаю, кави, прянощів або до різних вишуканих страв вмілого кухаря. Якщо ви хочете цього, у вас говорить апетит, а не голод. Голод — це заклик природи до використання матеріалу для будівництва нових клітин, а природа ніколи не просить того, що не може бути раціонально використано для цієї мети.

Апетит часто залежить від звички. Якщо людина їсть або п'є у певний час і особливо якщо вона вживає підсолоджені або пряні продукти, бажання поїсти або випити приходить регулярно в один і той самий час. Але це звичне прагнення до їжі ніколи не слід плутати з почуттям голоду. Голод не з'являється в зазначений час. Він приходить тільки тоді, коли робота або фізичні вправи витратили достатню кількість запасів організму, щоб зробити необхідним прийом нової «сировини».

Наприклад, якщо людина була достатньо нагодована напередодні, неможливо, щоб вона відчувала справжній голод одразу після сну на наступний день. Уві сні тіло заряджається життєвою силою і відбувається засвоєння їжі, яка була прийнята протягом попереднього дня. Тобто організм не потребує їжі відразу після

Відгуки про книгу Біблія саморозвитку. Ілюстроване видання. Наполеон Гілл. Думай і багатій. Лао Цзи. Дао-де-цзин. Джеймс Аллен. Як людина мислить - Джеймс Аллен (0)
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail: