Українська література » » Біблія саморозвитку. Ілюстроване видання. Наполеон Гілл. Думай і багатій. Лао Цзи. Дао-де-цзин. Джеймс Аллен. Як людина мислить - Джеймс Аллен

Біблія саморозвитку. Ілюстроване видання. Наполеон Гілл. Думай і багатій. Лао Цзи. Дао-де-цзин. Джеймс Аллен. Як людина мислить - Джеймс Аллен

---
Читаємо онлайн Біблія саморозвитку. Ілюстроване видання. Наполеон Гілл. Думай і багатій. Лао Цзи. Дао-де-цзин. Джеймс Аллен. Як людина мислить - Джеймс Аллен
не застосовують її для своїх власних випадків.

У науці про те, як бути здоровим ми повинні розглянути два основних моменти: по-перше, як мислити з вірою, і, по-друге, як застосовувати цю думку до себе так, щоб запустити в дію Закон Здоров'я з його живильною енергією. Почнемо з вивчення питання «Про що Думати?».

ГЛАВА IV

Про що думати?

Щоб розірвати всі ментальні зв'язки з хворобою, ви повинні налагодити ментальні зв'язки зі здоров'ям, роблячи увесь процес позитивним, а не негативним, таким, який несе прийняття, а не відмову та заперечення. Ви повинні приймати здоров'я, а не просто відмовлятися і заперечувати хворобу. Заперечення хвороби майже нічого не дає. Марно виганяти диявола і залишати будинок порожнім, тому що на його місце може прийти хтось ще гірший. Коли ви будуєте міцний і постійний ментальний зв'язок зі здоров'ям, вам необхідно розірвати зв'язок з хворобами. Таким чином, перший крок у науці про те, як бути здоровим, полягає в тому, щоб утворити міцний ментальний зв'язок зі здоров'ям.

Найкращий спосіб зробити це — сформувати уявлення про себе як про здорову людину, уявити ідеально сильне і здорове тіло. На такі роздуми може піти чимало часу, але це має стати вашою звичною думкою.

Але все це не так просто, як здається. Може знадобитися чимало часу для такої медитації, бо не у всіх людей добре розвинена здатність до візуалізації, щоб сформувати чітку уявну картину себе в ідеально здоровому тілі. Набагато легше, як це було описано в моїй книзі «Наука про те, як стати багатим», сформувати уявний образ того, що ви хочете отримати, тому що ви вже бачили ці речі або їх аналоги і знаєте, як вони виглядають. Ви можемо легко відновити їх у пам'яті. Але, можливо, ви ніколи не бачили себе в ідеальному тілі, тому вам може бути важко сформувати цей уявний образ чітко і ясно.

Однак немає необхідності аж занадто детально все уявляти. Найголовніше, це сформувати КОНЦЕПЦІЮ досконалого здоров'я і співвіднести себе з нею. Ця Концепція Здоров'я не є ментальним зображенням якоїсь конкретної речі. Це, скоріше, розуміння здоров'я як такого, яке несе в собі ідею ідеального функціонування в кожній частині тіла.

Ви можете спробувати уявити себе ідеальним у фізичному плані, це допоможе. І ви ПОВИННІ думати, що робите все так, як це робить сильна і здорова людина. Ви можете уявити, як ви бадьоро крокуєте вулицею. Ви можете уявити, як ви легко виконуєте свої завдання на роботі, ніколи не втомлюєтесь і не відчуваєте слабкість. Ви можете уявити собі, як все це робить людина, сповнена здоров'я і сили, і цією людиною будете ви, ви головний герой цієї картини. Ніколи не думайте про те, як слабкі або хворі люди щось роблять. Завжди думайте про те, як сильні люди щось роблять. Проводьте вільний час, розмірковуючи про Шлях Сили, поки це не стане повсякденним мисленням. Завжди думайте про себе як про того, хто Робить Все, володіючи Силою. Ось що я маю на увазі, кажучи про Концепцію Здоров'я.

Щоб досягти ідеального функціонування кожної частини тіла, людині не потрібно вивчати анатомію чи фізіологію, щоб сформувати уявний образ кожного окремого органу і звернутися до нього. Не потрібно «лікувати» свою печінку, нирки, шлунок чи серце. Для людини існує єдиний Закон Здоров'я, який контролює всі мимовільні функції її життя. Думка про ідеальне здоров'я, втілена в цьому Законі, досягне кожної частини тіла і органу. Печінка людини не контролюється якимось окремим законом печінки, шлунок — законом травлення і т. д. Закон Здоров'я Єдиний для всього.

Чим менше ви заглиблюєтесь у вивчення фізіології, тим краще для вас. Наше знання цієї науки дуже недосконале і веде до недосконалого мислення. Недосконала думка викликає недосконале функціонування, тобто хворобу. Дозвольте мені проілюструвати: до недавнього часу фізіологія вважала, що людина може прожити без їжі максимум 10 днів. Вважалося, що тільки у виняткових випадках людина може вижити, не вживаючи їжу довше. Таким чином, поширювалася думка, що той, хто позбавлений їжі, повинен померти через п'ять-десять днів. І багато людей, у яких не було можливості здобути їжу в результаті корабельної аварії, нещасного випадку або голоду, помирали в цей період. Але виступи доктора Таннера, який голодував сорок днів, праці доктора Дьюї та інших на тему голодування, а також експерименти величезної кількості людей, які голодували по 40–60 днів, показали, що людина здатна прожити без їжі значно довше, ніж вважалося. Будь-яка людина, за умови належної підготовки, може голодувати від двадцяти до сорока днів з невеликою втратою ваги, а часто і без видимої втрати сил взагалі. Люди, які померли від голоду через десять днів або менше, зробили це, тому що вважали, що смерть неминуча. Помилкова версія фізіології дала їм неправильне уявлення про свої можливості. Людина, позбавлена їжі, помре через 10–50 днів, в залежності від того, як вона підготовлена до цього. Або, іншими словами, в залежності від того, як вона думає про це. Отже, ви бачите, що помилкова версія фізіології може призвести до дуже печальних результатів.

Ніяка наука про здоров'я не може бути заснована на сучасній фізіології, тому що її постулати не зовсім точні. З усією її претензійністю, вона несе досить мало знань про внутрішні процеси і роботу організму. Їй невідомо, як перетравлюється їжа. Їй невідомо, яку роль відіграє їжа, якщо взагалі відіграє, у розвитку сили. Їй точно невідомо, для чого призначені печінка, селезінка і підшлункова залоза, або яку роль їх секрети грають в засвоєнні поживних речовин. За всіма цими та більшістю інших пунктів ми теоретизуємо, але насправді точно нічого не знаємо. Коли людина починає вивчати фізіологію, вона занурюється у теорії та розмірковування. Їй доводиться стикатися з суперечливими думками і обирати між ними, і в результаті формувати хибні уявлення про себе. Ці помилкові ідеї призводять до неправильних думок, які в свою чергу призводять до поганого функціонування організму і виникнення хвороб. Найкраще, що могли б зробити знання фізіології для людини — це дати їй можливість думати тільки про ідеальне здоров'я і правильно харчуватися, пити, дихати і спати. А це, як ми покажемо далі, людина може робити, навіть не вивчаючи фізіологію.

Тут здебільшого просто необхідно дотримуватися деяких правил догляду за собою та гігієни. Є певні фундаментальні моменти, які треба знати. Про них ми розповімо в наступних розділах. Але крім цих моментів, на інші постулати фізіології і правила гігієни не звертайте уваги, адже вони заповнюють ваш розум думками

Відгуки про книгу Біблія саморозвитку. Ілюстроване видання. Наполеон Гілл. Думай і багатій. Лао Цзи. Дао-де-цзин. Джеймс Аллен. Як людина мислить - Джеймс Аллен (0)
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail: