Князівство Трояндового Хреста - Марчін Швьонтковський
Генріх підняв її сукню та нижні спідниці високо вгору і дотягнувся ротом до її кицьки. Катаріна відчула його жорсткий язик і миттєво стала вологою. Це здалося їй непристойним, і вона трохи засоромилася. Через мить принц підвівся і розстебнув штани. Він почервонів і важко дихав. Витягнув з панталон свій стоячий член. Катаріна з цікавістю подивилася, оскільки ніколи раніше не бачила цієї частини чоловічого тіла. Те, що вона побачила, виявилося більше відштовхуючим, ніж збуджуючим. Але принц вже перевертав її на живіт. Він шльопнув її по сідницях – це було боляче – і з силою увійшов у неї, від чого стало ще болючіше. Дівчина скривилася і зціпила зуби.
Вона повисла над краєм ліжка, а Генріх ритмічно рухався позаду неї і входив в її тіло знову і знову, видаючи дивні, хрипучі звуки. Нарешті Катаріну охопило збудження, коли член, що входив у неї, змусив її відчути зростаючу кулю насолоди внизу. Вона почала рухатися в ритмі. Однак, перш ніж вона встигла зосередитися на цьому, після ще кількох рухів, принц кінчив з гучним криком. Не знаючи, що робити, Катаріна видала кілька стогонів. Вона хотіла принаймні таким чином дати вихід своєму збентеженню, але це прозвучало так погано, що вона одразу ж зупинилася. Чоловік відступив назад і опустив її сукню. Вона озирнулася.
Герцог Нассау стояв зі спущеними штанами, з його члена капала сперма, він задихався і притулився до дверей шафи, наче щойно пробіг довгу дистанцію. У нього був такий смішний вигляд, що Катаріна нарешті не витримала і розсміялася. Він неправильно зрозумів її наміри, тому що непристойно посміхнувся їй.
– Що ж, дівчино, – сказав він, – треба визнати, що завзяття тобі не бракує.
Катаріна не розуміла, чому він так сказав, адже за весь цей час вона нічого не зробила. Вона підвелася. Поки Генріх одягався, вона безуспішно намагалася поправити пошкоджену сукню. Катаріна відчула химерну суміш хвилювання, збентеження і забави в поєднанні з раніше невідомим почуттям неадекватності. Вона швидко втекла назад до вітальні і одним ковтком випила свій келих вина, намагаючись заспокоїти нерви. Принц підійшов до неї ззаду, вже одягнений, з келихом у руці, і зробив те саме. На його обличчі був огидно задоволений вираз.
– Повертаючись… до теми, – пробурмотіла вона, намагаючись привести ліф сукні до ладу. – Я пропоную організувати табір у Грьонінгені, це достатньо близько....
– Я вже сказав, не мА і мови, – перебив її він. – Вибач, Катаріно, ти чудова жінка, і я був би дуже радий допомогти тобі, але я не стану влаштовувати трюки Густаву Адольфу. І Фрідріх теж цього не зробить. Але це був дуже гарний вечір, ти так не думаєш? Можливо, ми зможемо повторити його колись?
Генріх зверхньо посміхнувся до неї.
Вона відповіла йому терпкою, схожою на гримасу посмішкою. Принц попрощався і пішов, а вона залишилася сама в салоні, з зіпсованою сукнею і зачіскою, дивною порожнечею в душі і відчуттям зростаючого роздратування. Вона намагалася не відчувати себе використаною – зрештою, вона ж і не протестувала – але нічого не могла вдіяти зі своїм зростаючим почуттям роздратування. Якусь мить вона нерухомо стояла біля вікна, дивлячись, як герцог Нассауський неохоче сідає на свій екіпаж. Вона згадала задоволену, поблажливу посмішку на його губах, коли він від'їжджав, і її кров закипіла набагато сильніше, ніж тоді, коли він мав її. Раптом вихилила ще один келих вина, поки в голові не зашуміло. Вона пішла відмити стегна від цівки крові і змінити сукню, бо та, що була на ній, вже не могла бути використана.
"Треба виставити йому рахунок", – з гіркотою подумала вона, стягуючи з себе гарний, імпортний і дуже дорогий шовк.
□□□
– Я теж намагався його переконати, – сказав Карл. Це було вранці наступного дня. Катаріна, Еркісія, ван дер Стаатс і Карл зустрілися у вітальні Кунеуса. Дівчина щойно переповіла іншим перебіг зустрічі з Генріхом, звичайно ж, пропустивши останню її частину. – Оранці були вперті, як віслюки. Мені було недоречно наполягати на цьому питанні, зважаючи на те, що вони і так зробили мені величезну послугу, дозволивши висадку військ у Нідерландах. Не було іншого виходу, окрім як організувати табір у Німеччині.
– А де саме? – Еркісія насупився. – Я вже пояснював це Катаріні, але не думав, що доведеться пояснювати ще й вашій високості. Якщо ми організуємо будь-який загін в Клеве чи Берзі, Габсбурги зметуть нас, перш ніж ми встигнемо оком змигнути. Зі зрозумілих причин, архієпископства Мюнстерське і Кельнське відпадають.
– А може, оранці дозволять користуватися самим Нассау?
Катаріна обмірковувала варіанти.
– Ні. – Карл похитав головою. – Для них це така ж політична заява, як і для Нідерландів. Юридичні хитрощі не допоможуть, коли маєш справу з Густавом Адольфом. Це не король, який дозволяє водити себе за ніс. І вступати з ним у відкритий конфлікт – це самогубство для нас, навіть не думайте про це. Шведи можуть виставити стотисячну армію, а сам Густав – тактичний геній, я бачив його в дії під Лютценом. До того ж, по той бік Німеччини ми маємо за визначенням ворожих Габсбургів....
– Перепрошую, – втрутився ван Стаатс. – Ваші світлості, як завжди, багато говорять, але мені здається, що вони зовсім не думають, пробачте мені. А я поспішаю, бо вже уклав контракт з першими магами, але мені нікуди їх відправити. Чому ти не хочеш тримати їх у Фрисландії?
– Зрештою, ми ж про це й говоримо, про того Генріха Оранського... – посміхнувся Еркісія, але Стаатс не дав йому договорити.
– Я говорю про Східну Фрисландію.
Присутні здивовано подивилися спочатку на нього, а потім один на одного. Лише іспанець не долучився до свята здивування, скорчивши похмуре обличчя. Запала незручна тиша.
– Дійсно, чому ми до цього не додумалися? – нарешті зніяковіло заговорив Карл Віттельсбах.
– Тому що у Східній Фрисландії нічого немає, – огризнулася Катаріна. – Хто там зараз править?
– Здається, хтось із династії Цирксенів? Е-е... Рудольф... Адо... Е, ні... Ульріх...?
– Покличте Кунеуса, він знає.
– Неважливо, хто головний, питання в тому, чи дозволить він нам організувати вербування?
– І саме це є найпрекраснішим, ваша світлосте. – Ван дер Стаатс задоволено розкинувся в кріслі, витягнувши ноги.